1.توسعه فعالیت های ترویجی وآموزشی  در روستا جهت بالا بردن سطح اگاهی مردم در زمینه فعالیت های کشاورزی و دامداری با تاکید بر بالا بردن بازده تولیدات ان ها.

2.آموزش به روستاییان در جهت استفاده بهینه از آب و خاک و تشویق کردن ان ها به استفاده از روش های نوین کاشت و برداشت محصول که از آن جمله می توان ابیاری تحت فشار و یا قطره ای برای استفاده کمتر و مفید تر از آب کشت گیاهانی که نیاز کتری به آب دارند  و همچنین کشت آیشی برای حفاظت از خاک اشاره داشت.

3.به دامداران می توان آموزش های برای پرواربندی بهتر دام را داد و با انجام مراقبت های دامپزشکی دوره ای سطح سلامت و افزایش مطلوب دام را داد،تا این مسئله تبدیل به فعالیتی درآمد زا برای روستاییان شود .

4.احداث چاه های عمیق در روستا جهت تامین آب مورد نیاز برای کشاورزی .

5.احداث کارگاه های تولید صنایع کوچک.

6.دادن وام مناسب با سود پایین جهت خرید مومات مورد نیاز در بخش کشاورزی مانند ابزار آلات مورد نیاز برای تسریع فعالیت های مربوط به بخش زراعت و باغ داری و نیز دامداری در روستا.

7.دادن وام کوتاه مدت و بلند مدت با سود کم و هدایت و نظارت بر آن برای ایجاد برنامه ریزی های خود اشتغالی در روستا به خصوص انواع صنایع دستی ،شامل سورن دوزی.

8.هدایت و بالا بردن سطح آگاهی مردم و اندیشیدن تمهیدات مناسب در زمینه گسترش فعالیت های تولیدی مواد غذایی مثل مرغداری ،پرورش شترمرغ  و پرواربندی و گاوشیری.

مشکلات کالبدی و محیطی ،اقتصادی واجتماعی

اقتصادی(تاکید به برنامه های اشتغال زایی و...)

بررسی و ارزیابی زمینه ها و نحوه مشارکت اجرایی فنی ،اقتصادی و اجتماعی روستاییان در پروژه های عمرانی

های ,روستا ,آب ,جهت ,فعالیت ,کشاورزی ,در روستا ,فعالیت های ,مورد نیاز ,بالا بردن ,در زمینه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پرسش مهر 98 به هیچ کس در هیچ کجا مجله سلامت خرید اینترنتی مسیرزندگی همچون انار خون دل از خویش می‌خوریم... گنجینه ی شعر و ادب(تکالیف مدرسه) سال تحصیلی99ـ98 welcome to the amazing melody world بی ام ای بلاگر دانلود سریال عاشقانه 2